serwis komputerowy, odzyskiwanie danych

NARZĘDZIA DO ODZYSKIWANIA DANYCH HDRC


HDRC HDRC, to założona w 1996 r. indyjska firma zajmująca się odzyskiwaniem danych, produkcją narzędzi do odzyskiwania danych oraz prowadzeniem szkoleń w tym zakresie. Wykorzystując swoje doświadczenia firma ta opracowała szereg narzędzi do mechanicznej naprawy dysków twardych w celu odzyskania z nich danych. Czas realizacji zamówienia dla wymienionych poniżej narzędzi może wynieść ok. 2-3 miesięcy od dokonania wpłaty. Wpłatę przyjmujemy dopiero po potwierdzeniu przez producenta warunków zamówienia. Niestety koledzy z Indii nie rozumieją, że komuś może się śpieszyć i samo potwierdzenie warunków zamówienia potrafi im zająć pół roku. Podana cena jest ceną netto. Cena logistyki obejmuje wszystkie koszty związane z dostawą włącznie z procedurą i opłatami celnymi oraz przesyłką kurierską na wskazany przez kupującego adres w Polsce.

Platter Exchanger Tool, to narzędzia służące do wymiany talerzy w dyskach twardych. Zestaw obejmuje dwie pary chwytaków do talerzy - dla dysków 2,5" i 3,5".
Read Write Head Change Tool, to zestaw 40 par narzędzi do wymiany głowic w dyskach twardych różniących się w zależności od ilości talerzy, ich grubości i odstępów pomiędzy nimi.
Magnet Exchanger, to narzędzia służące do bezpiecznego demontażu znajdujących się w dyskach twardych magnesów stałych. W zestawie jest narzędzie przeznaczone dla dysków 2,5" oraz dla dysków 3,5" z trzema wymiennymi końcówkami.
Spindle Motor Unstuck Tool, to narzędzie służące do odblokowywania uszkodzonych silników dysków twardych.
Work Bench, to stolik przeznaczony do zamontowania dysków w czasie pracy. Pozwala na jednoczesne zamocowanie dwóch dysków twardych (pacjenta i dawcy) umożliwiając swobodne przeprowadzenie operacji wymiany głowic lub przełożenia talerzy. Stolik wyposażony jest w regulację mocowań dostosowaną do rozmiarów korpusów dysków 3,5" i 2,5"
Read Write Combokit, to zestaw kolejnych 31 par narzędzi do wymiany głowic w dyskach twardych 2,5" i 3,5".
Advance Combokit zawiera w sobie wszystkie wymienione powyżej narzędzia. Kupując cały komplet oszczędzasz 4.700 zł netto - to prawie 1/3 ceny!


Narzędzia do odzyskiwania danych z mechanicznie uszkodzonych dysków twardych

Narzędzie Cena netto
Platter Exchanger Tool 3.000 zł
Read Write Head Change Tool 1.900 zł
Magnet Exchanger 1.600 zł
Spindle Motor Unstuck Tool 1.800 zł
Work Bench 1.300 zł
Advance Combokit 10.000 zł
Read Write Combokit 5.100 zł

Opłaty celne i logistyczne

Koszt importu i dostawy 600 zł