serwis komputerowy, odzyskiwanie danych

W związku z rosyjską agresją przeciw Ukrainie bezterminowo zawieszamy współpracę z rosyjskimi firmami, w tym z firmą Acelab.

PC-3000 - NARZĘDZIA DO ODZYSKIWANIA DANYCH ACELAB


Acelab PC-3000 Ace Lab, to światowy lider w dziedzinie odzyskiwania danych oraz produkcji narzędzi do odzyskiwania danych z dysków twardych, SSD oraz nośników wykorzystujących pamięci Flash-NAND. Firma Ace Lab została założona w 1992 r. w Rostowie nad Donem przez dwóch wybitnych specjalistów w zakresie odzyskiwania danych - Wadima Morozowa i Andrieja Tarachtieluka. W 2013 r. została uruchomiona spółka zależna AceLab Europe s. r. o. w Pradze, której zadaniem jest obsługa klientów z Unii Europejskiej.
PC-3000 UDMA Bogate doświadczenie założycieli oraz wielu innych zatrudnionych w Ace Lab specjalistów zostało wykorzystane do produkcji wyspecjalizowanych narzędzi z rodziny PC-3000, które praktycznie nie mają konkurencji. Kontrolery PC-3000 przewyższają wszystkie inne rozwiązania pod względem niezawodności, skuteczności, efektywnosci i możliwości bezpośredniej pracy z uszkodzonymi dyskami. Umiejętne i ostrożne posługiwanie się tymi narzędziami pozwala odzyskiwać dane przy minimalnym ryzyku pogorszenia stanu nośnika. Programowe możliwości klonowania wybranych fragmentów dysku umożliwiają przyśpieszenie procesu odzyskiwania danych oraz ograniczenie obciążenia nośnika.
Klienci korzystający z urządzeń PC-3000 mogą liczyć na wsparcie techniczne producenta, dostęp do materiałów edukacyjnych oraz zasobów bazy danych oprogramowania układowego dysków. Oprogramowanie jest regularnie aktualizowane. Nowe wersje pojawiają się kilka razy w roku. Dzięki temu użytkownik może pracować z najnowszymi dyskami i korzystać z rozwiązań, które w chińskich podróbkach pojawiają się z dużym, czasem nawet kilkuletnim opóźnieniem.
Naukowe podejście producenta i nowatorskie rozwiązania pozwalają uzyskać najwyższy możliwy poziom skuteczności odzyskiwania danych, co przekłada się na szybki zwrot inwestycji i realne podniesienie poziomu dochodów. Dostępne na rynku tańsze narzędzia często są zbyt mało skuteczne, by mogły się równie szybko spłacić, a niektóre z nich mają tak ograniczone możliwości, że w praktyce ich zakup oznacza wyrzucone pieniądze. Rozwiązania PC-3000 są na tyle kompleksowe, że po ich zakupie większość użytkowników całkowicie przestaje korzystać z innych narzędzi do odzyskiwania danych. Z produktów Ace Lab korzysta ponad 16.000 użytkowników w 115 krajach świata. PC-3000 nie tylko pozwala zarabiać pieniądze, ale też oszczędza czas. Oczywiście sam zakup najwyższej klasy narzędzi nie oznacza automatycznie, że dane będą się odzyskiwały same. Konieczna jest nauka, zdobywanie wiedzy i doświadczenia. W tym pomocne są organizowane przez Ace Lab szkolenia z odzyskiwania danych.

PC-3000 Express i PC-3000 UDMA przede wszystkim różnią się liczbą portów. Dołączone do nich oprogramowanie nie różni się funkcjonalnością. PC-3000 Express jest czterokanałowy, w tym dwa kanały SATA oraz dwa, które można niezależnie przełączać pomiędzy portami SATA lub ATA. PC-3000 UDMA ma tylko dwa kanały - jeden SATA, a drugi z możliwością przełączenia SATA lub ATA. PC-3000 SAS ma 4 kanały SAS, które umożliwiają także pracę z dyskami SATA w zakresie zgodnym ze standardem ATA, bez możliwości wykorzystania poleceń specyficznych dla producenta danego dysku i bez dostępu do strefy serwisowej. Każdy z tych kontrolerów mozna kupić w wersji podstawowej, pozwalającej na pracę z uszkodzonymi dyskami twardymi, a także z programem do odzyskiwania danych Data Extractor. Data Extractor w wersji RAID pozwala na pracę z macierzami RAID. Do PC-3000 Express i PC-3000 UDMA można też dokupić oprogramowanie PC-3000 SSD przeznaczone do pracy z uszkodzonymi dyskami SSD.

Urządzenie do odzyskiwania danych z pendrivów i kart pamięci PC-3000 Flash w wariancie podstawowym zawiera adaptery do układów Flash-NAND w najpopularniejszej obudowie TSOP-48 oraz Circuit Board - pozwalający na przylutowanie układów w innych obudowach, w tym układów monolitycznych. PC-3000 Flash "pająk" zawiera dodatkowo adapter służacy do podłączania kontaktów technologicznych monolitycznych pamięci Flash za pomocą 25 igieł. Komutacja sygnałów jest realizowana programowo, co pozwala podłączyć uszkodzony nośnik danych w najwygodniejszy sposób. Możliwe jest podłączenie układów wykorzystujących 8- lub 16- bitową szynę danych. Obsługiwane są protokoły NAND oraz SD/MMC. Wykorzystanie pająka eliminuje ryzyko uszkodzenia monolitu podczas lutowania przewodów, a także skraca czas odzyskiwania danych. Pająk obsługuje napięcia 3,3 V i 5 V, a także umożliwia podłączenie zewnętrznego źródła zasilania. PC-3000 Flash w wariancie pełnym zawiera adaptery TSOP-48, LGA/TLGA-52 (14x18 mm), LGA-52/60 (12x17 mm), BGA-152, VBGA-100, Card Adapter przeznaczony do pracy z kartami pamięci SD, microSD i MMC oraz adapter Multi Board z wymiennymi podstawkami do przylutowania pamięci monolitycznych (2 szt.), układów TSOP-48 lub LGA-52 (1 szt.) i układów BGA-152 lub VBGA-100 (1 szt.).

Czas realizacji zamówienia dla wymienionych poniżej narzędzi wynosi od tygodnia do ok. miesiąca od dokonania wpłaty. Koszt importu i dostawy obejmuje wszystkie koszty związane z dostawą włącznie z opłatami celnymi i przesyłką kurierską na wskazany przez kupującego adres w Polsce. To Twoje pierwsze PC-3000? Potrzebujesz pomocy w uruchomieniu swojego nowego urządzenia? Może zamiast przesyłki kurierskiej wolisz, żeby ktoś od nas przyjechał, pomógł Ci w pierwszych krokach w pracy i pokazał najważniejsze rzeczy? To też jest możliwe:)Nowe narzędzia do odzyskiwania danychW ostatnim czasie w ofercie Ace Lab pojawiły się nowe narzędzia do odzyskiwania danych oraz informatyki śledczej. Są to trzecia już generacja przenośnego urządzenia do odzyskiwania danych PC-3000 Portable oraz pierwsze urządzenie tego producenta przeznaczone do odzyskiwania danych z urządzeń mobilnych, jak smartfony, tablety i telefony komórkowe - PC-3000 Mobile.

PC-3000 Portable III, to przenośny programowo - sprzętowy system do odzyskiwania danych zaprojektowany specjalnie z myślą o specjalistach zajmujących się informatyką śledczą, a zwłaszcza potrzebujących zachować odpowiednie procedury zabezpieczania dowodów cyfrowych biegłych sądowych. W odróżnieniu od poprzednich generacji, nie jest już tylko uboższą wersją PC-3000 UDMA, których jedyną zaletą była możliwość podłączenia do laptopa przez port USB. Trzecia generacja PC-3000 Portable jest wyposażona w trzy porty SATA oraz jeden port USB. Do portu USB można podłączyć nie tylko dyski twarde, ale i inne nośniki, np. pendrive. Pierwszy port SATA jest przełączany z portem USB, a dwa pozostałe wykorzystują niezależne kanały. Ponadto pierwszy kanał pozwala na podłączenie dysków SSD NVMe oraz PCI-Express. Kanał ten jest także przygotowany do obsługi magistrali SAS, w związku z czym w niedługim czasie można oczekiwać aktualizacji oprogramowania umożliwiającej obsługę dysków twardych SAS.
Do urządzenia można podłączyć równocześnie trzy dyski. Kanał, na którym można podłączyć dysk USB lub SATA jest zabezpieczony blokerem zapisu, dzięki czemu możliwe jest pozyskiwanie niepodważalnych dowodów cyfrowych na potrzeby postępowań sądowych. Informatyków śledczych może zainteresować także możliwość wykonywania obrazów binarnych dysków bez konieczności podłączania PC-3000 Portable do komputera, zwłaszcza, że możliwe jest równoczesne wykonywanie dwóch kopii.
Dołączone oprogramowanie do odzyskiwania danych Data Extractor zawiera wszystkie funkcje i możliwości znane z urządzeń PC-3000 UDMA i PC-3000 Express włącznie z możliwością współpracy z programem PC-3000 SSD, które z uwagi na szersze sprzętowe możliwości obsługi dysków SSD oferowane jest w wersji PC-3000 SSD Extended oraz odzyskiwania danych z macierzy RAID. Ze względu na założone przeznaczenie, producent nie przewiduje sprzedaży PC-3000 Portable III bez oprogramowania Data Extractor.

PC-3000 Mobile, to system przeznaczony do odzyskiwania danych z urządzeń mobilnych takich, jak smartfony, tablety, telefony komórkowe oraz inne urządzenia wykorzystujące jako pamięć wewnętrzną układy Flash NAND. W zależności od stanu technicznego i stopnia uszkodzeń urządzenia PC-3000 Mobile umożliwia różne sposoby odzyskiwania utraconych danych począwszy od najmniej inwazyjnego podłączenia zrootowanego telefonu przez port USB poprzez podłączenie przez protokół JTAG po odzyskiwanie danych bezpośrednio z wylutowanych układów eMMC ( embedded Multi Media Card), eMCP (Embedded Multi chip Package) lub UFS (Universal Flash Storage).
PC-3000 Mobile jest wyposażone w dwa zabezpieczone przed uszkodzeniami elektrycznymi porty USB przeznaczone do podłączania urządzeń w celu odzyskania z nich danych oraz dwa niezależne kanały przeznaaczone do pracy z wylutowanymi układami pamięci eMMC lub eMCP albo kartami pamięci SD lub MMC. Do jednego z tych kanałów są przyporządkowane dwa porty: jeden dla kart SD/MMC, a drugi dla kart microSD. Ponadto istnieje możliwość podłączenia się do urządzenia przez JTAG. PC-3000 Mobile zostało wyposażone również w złącze rozszerzeń, do którego będą mogły być podłączane opracowane w przyszłości adaptery. Przewidziana jest także możliwość pracy z układami pamięci NAND z pominięciem kontrolera z wykorzystaniem protokołu ONFI.

Narzędzia do odzyskiwania danych z dysków ATA i SATA PC-3000 Express


Wersja Cena netto
PC-3000 Express (tylko naprawa dysków twardych) Zapytaj o cenę
PC-3000 Express System (odzyskiwanie danych) Zapytaj o cenę
PC-3000 Express RAID System (odzyskiwanie danych RAID) Zapytaj o cenę
PC-3000 Express SSD System (odzyskiwanie danych HDD + SSD) Zapytaj o cenę
PC-3000 Express Ultimate System (odzyskiwanie danych RAID HDD+SSD) Zapytaj o cenę


Narzędzia pracy z dyskami ATA i SATA PC-3000 UDMA


Wersja Cena netto
PC-3000 UDMA (tylko naprawa dysków twardych) Zapytaj o cenę
PC-3000 UDMA System (odzyskiwanie danych) Zapytaj o cenę
PC-3000 UDMA RAID System (odzyskiwanie danych RAID) Zapytaj o cenę
PC-3000 UDMA SSD System (odzyskiwanie danych HDD + SSD) Zapytaj o cenę
PC-3000 UDMA Ultimate System (odzyskiwanie danych RAID HDD+SSD) Zapytaj o cenę


Narzędzia do odzyskiwania danych z dysków twardych SCSI i SAS - PC-3000 SAS


Wersja Cena netto
PC-3000 SAS (tylko naprawa dysków twardych) Zapytaj o cenę
PC-3000 SAS System (odzyskiwanie danych) Zapytaj o cenę
PC-3000 SAS RAID System (odzyskiwanie danych RAID) Zapytaj o cenę


Narzędzia do odzyskiwania danych z kart pamięci, pendrivów i SSD PC-3000 Flash


Wersja Cena netto
PC-3000 Flash podstawowy Zapytaj o cenę
PC-3000 Flash pająk Zapytaj o cenę
PC-3000 Flash pełny Zapytaj o cenę


Narzędzia do informatyki sledczej oraz odzyskiwania danych z dysków SATA i USB PC-3000 Potrable 3


Wersja Cena netto
PC-3000 Portable 3 System (informatyka śledcza, odzyskiwanie danych) Zapytaj o cenę
PC-3000 Portable 3 RAID System (informatyka śledcza, odzyskiwanie danych RAID) Zapytaj o cenę
PC-3000 Portable 3 SSD System (informatyka śledcza, odzyskiwanie danych HDD + SSD Extended) Zapytaj o cenę
PC-3000 Portable 3 Ultimate System (informatyka śledcza, odzyskiwanie danych RAID HDD+SSD Extended) Zapytaj o cenę


Narzędzia do odzyskiwania danych z telefonów, smartfonów i urządzeń mobilnych PC-3000 Mobile


Wersja Cena netto
PC-3000 Mobile Zapytaj o cenę


Opłaty celne i logistyczne

Koszt importu i dostawy 230 zł