serwis komputerowy, odzyskiwanie danych

PC-3000 - NARZĘDZIA DO ODZYSKIWANIA DANYCH ACELAB


Acelab PC-3000 Ace Lab, to światowy lider w dziedzinie odzyskiwania danych oraz produkcji narzędzi do odzyskiwania danych z dysków twardych, SSD oraz nośników wykorzystujących pamięci Flash-NAND. Firma Ace Lab została założona w 1992 r. w Rostowie nad Donem przez dwóch wybitnych specjalistów w zakresie odzyskiwania danych - Wadima Morozowa i Andrieja Tarachtieluka. W 2013 r. została uruchomiona spółka zależna AceLab Europe s. r. o. w Pradze, której zadaniem jest obsługa klientów z Unii Europejskiej.
PC-3000 UDMA Bogate doświadczenie założycieli oraz wielu innych zatrudnionych w Ace Lab specjalistów zostało wykorzystane do produkcji wyspecjalizowanych narzędzi z rodziny PC-3000, które praktycznie nie mają konkurencji. Kontrolery PC-3000 przewyższają wszystkie inne rozwiązania pod względem niezawodności, skuteczności, efektywnosci i możliwości bezpośredniej pracy z uszkodzonymi dyskami. Umiejętne i ostrożne posługiwanie się tymi narzędziami pozwala odzyskiwać dane przy minimalnym ryzyku pogorszenia stanu nośnika. Programowe możliwości klonowania wybranych fragmentów dysku umożliwiają przyśpieszenie procesu odzyskiwania danych oraz ograniczenie obciążenia nośnika.
Klienci korzystający z urządzeń PC-3000 mogą liczyć na wsparcie techniczne producenta, dostęp do materiałów edukacyjnych oraz zasobów bazy danych oprogramowania układowego dysków. Oprogramowanie jest regularnie aktualizowane. Nowe wersje pojawiają się kilka razy w roku. Dzięki temu użytkownik może pracować z najnowszymi dyskami i korzystać z rozwiązań, które w chińskich podróbkach pojawiają się z dużym opóźnieniem.
Naukowe podejście producenta i nowatorskie rozwiązania pozwalają uzyskać najwyższy możliwy poziom skuteczności odzyskiwania danych, co przekłada się na szybki zwrot inwestycji i realne podniesienie poziomu dochodów. Dostępne na rynku tańsze narzędzia często są zbyt mało skuteczne, by mogły się równie szybko spłacić, a niektóre z nich mają tak ograniczone możliwości, że w praktyce ich zakup oznacza wyrzucone pieniądze. Rozwiązania PC-3000 są na tyle kompleksowe, że po ich zakupie większość użytkowników całkowicie przestaje korzystać z innych narzędzi do odzyskiowania danych. Z produktów Ace Lab korzysta 16.000 użytkowników w 115 krajach świata. PC-3000 nie tylko pozwala zarabiać pieniądze, ale też oszczędza czas. Oczywiście sam zakup najwyższej klasy narzędzi nie oznacza automatycznie, że dane będą się odzyskiwały same. Konieczna jest nauka, zdobywanie wiedzy i doświadczenia. W tym pomocne są organizowane przez Ace Lab szkolenia z odzyskiwania danych.
PC-3000 Express i PC-3000 UDMA różnią się ilością portów. Ich oprogramowanie nie różni się funkcjonalnością. PC-3000 Express jest czterokanałowy, w tym dwa kanały SATA oraz dwa, które można niezależnie przełączać pomiędzy portami SATA lub ATA. PC-3000 UDMA ma tylko dwa kanały - jeden SATA, a drugi z możliwością przełączenia SATA lub ATA. PC-3000 SAS ma 4 kanały SAS, które umożliwiają także pracę z dyskami SATA w zakresie zgodnym ze standardem ATA. Każdy z tych kontrolerów mozna kupić w wersji podstawowej, pozwalającejna pracę z dyskami twardymi, a także z programem do odzyskiwania danych Data Extractor. Data Extractor w wersji RAID pozwala na pracę z macierzami RAID. Do PC-3000 Express i PC-3000 UDMA mozna dokupić także oprogramowanie PC-3000 SSD przeznaczone do pracy z dyskami SSD. PC-3000 Flash w wariancie podstawowym zawiera adaptery do układów Flash-NAND w najpopularniejszej obudowie TSOP-48 oraz Circuit Board - pozwalający na przylutowanie układów w innych obudowach, w tym układów monolitycznych. PC-3000 Flash pająk zawiera dodatkowo adapter służacy do podłączania kontaktów technologicznych monolitycznych pamięci Flash za pomocą 25 igieł. Komutacja sygnałów jest realizowana programowo, co pozwala podłączyć uszkodzony nośnik danych w najwygodniejszy sposób. Możliwe jest podłączenie układów wykorzystujących 8- lub 16- bitową szynę danych. Obsługiwane są protokoły NAND oraz SD/MMC. Wykorzystanie pająka eliminuje ryzyko uszkodzenia monolitu podczas lutowania przewodów, a także skraca czas odzyskiwania danych. Pająk obsługuje napięcia 3,3 V i 5 V, a także umożliwoa podłączenie zewnętrznego źródła zasilania. PC-3000 Flash w wariancie pełnym zawiera adaptery TSOP-48, LGA/TLGA-52 (14x18 mm), LGA-52/60 (12x17 mm), BGA-152, VBGA-100, Card Adapter przeznaczony do pracy z kartami pamięci SD, microSD i MMC oraz adapter Multi Board z wymiennymi podstawkami do przylutowania pamięci monolitycznych (2 szt.), układów TSOP-48 lub LGA-52 (1 szt.) i układów BGA-152 lub VBGA-100 (1 szt.).
Czas realizacji zamówienia dla wymienionych poniżej narzędzi wynosi od tygodnia do ok. miesiąca od dokonania wpłaty. . Koszt importu i dostawy obejmuje wszystkie koszty związane z dostawą włącznie z opłatami celnymi i przesyłką kurierską na wskazany przez kupującego adres w Polsce. To Twoje pierwsze PC-3000? Potrzebujesz pomocy w uruchomieniu swojego nowego urządzenia? Może zamiast przesyłki kurierskiej wolisz, żeby ktoś od nas przyjechał, pomógł Ci w pierwszych krokach w pracy i pokazał najważniejsze rzeczy? To też jest możliwe:)Narzędzia pracy z dyskami ATA i SATA PC-3000 Express

Wersja Cena netto
PC-3000 Express (tylko naprawa dysków twardych) Zapytaj o cenę
PC-3000 Express System (odzyskiwanie danych) Zapytaj o cenę
PC-3000 Express RAID System (odzyskiwanie danych RAID) Zapytaj o cenę
PC-3000 Express SSD System (odzyskiwanie danych HDD + SSD) Zapytaj o cenę
PC-3000 Express Ultimate System (odzyskiwanie danych RAID HDD+SSD) Zapytaj o cenę


Narzędzia pracy z dyskami ATA i SATA PC-3000 UDMA

Wersja Cena netto
PC-3000 UDMA (tylko naprawa dysków twardych) Zapytaj o cenę
PC-3000 UDMA System (odzyskiwanie danych) Zapytaj o cenę
PC-3000 UDMA RAID System (odzyskiwanie danych RAID) Zapytaj o cenę
PC-3000 UDMA SSD System (odzyskiwanie danych HDD + SSD) Zapytaj o cenę
PC-3000 UDMA Ultimate System (odzyskiwanie danych RAID HDD+SSD) Zapytaj o cenę

Narzędzia pracy z dyskami twardymi SCSI i SAS - PC-3000 SAS

Wersja Cena netto
PC-3000 SAS (tylko naprawa dysków twardych) Zapytaj o cenę
PC-3000 SAS System (odzyskiwanie danych) Zapytaj o cenę
PC-3000 SAS RAID System (odzyskiwanie danych RAID) Zapytaj o cenę


Narzędzia do pracy z nośnikami półprzewodnikowymi PC-3000 Flash

Wersja Cena netto
PC-3000 Flash podstawowy Zapytaj o cenę
PC-3000 Flash pająk Zapytaj o cenę
PC-3000 Flash pełny Zapytaj o cenę


Opłaty celne i logistyczne

Koszt importu i dostawy 230 zł